התקשרו עכשיו

ANCHE אנצ'ה - הייחוד שבאבן, החיבור לאדם.

אודות אנצ’ה

יצירתיות מעבר לכל דמיון, ואפשרויות עיצוב ללא גבולות, זה מה שמוביל אותנו בכל מפגש עם לקוח. 30 שנות נסיון, ידע רחב, מקצועיות, בשילוב הטכנולוגיה החדישה ביותר, המאפשרת חיתוך ייחודי ושונה באבן, לפי מידות מדויקות, זה מה שעושה את ההבדל המהותי באנצ'ה. המומחיות שלנו בשיש למטבח וגרניט, המיובאים ישירות מאיטליה.
בנוסף לכך החברה הינה מתקין מורשה של כלל החברות עמן היא עובדת: אבן קיסר, מג'סטיק נאוליט וקונסטינו (דקטון וסיליסטון).

לאנצ'ה יכולות טכנולוגיות מהגבוהות בעולם, המאפשרות התאמה ושירות ברמה בינלאומית: אנו מייבאים ומייצרים על פי דרישה, מחזיקים במלאי זמין וכמובן מבצעים את ההתקנות הנדרשות, עד לפרט האחרון ולשביעות רצונו של הלקוח. אנו מתחייבים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנצ'ה מתמחה בייצור, אספקה וביצוע של מגוון עבודות באבן, עם התמחות מיוחדת ב- CUSTOM MADE, חיתוך שיש גרניט ושיש לפי מידות מיוחדות ובכל צורה ועיצוב, כיורים מובנים לחדר האמבט או למטבח, איים ומשטחי עבודה, ריצוף וחיפוי חדרי אמבטיה, מדרגות, אגניות עם ניקוז נסתר ועוד.

לאנצ'ה שני מפעלי שיש, אשר נותנים מענה ללקוחות בכל רחבי הארץ, מערך שירות ותפעול ייחודי לאדריכלים ומעצבי פנים וללקוחות פרטיים, המעניק ליווי מקצועי צמוד משלב התוכניות ועד אחרון פרטי הביצוע. ANCHE הוקמה ומנוהלת על ידי שלומי שלום, אשר למד על ברכי אביו את רזי השיש והאבן. ערכי המשפחה, הניסיון והידע שעובר מאב לבן, מחציבה ידנית באבן ועד לשימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום, הם שמובילים את ANCHE לאורך כל הדרך.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call